Oferta

Niszczarki dokumentów - Securio
Niszczarki dokumentów stały się dziś integralną częścią nowoczesnego biura. Zatem nic dziwnego, że SECURIO to szczyt osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, osiągów, oszczędności energii, łatwości obsługi oraz niskiego poziomu hałasu w trakcie pracy.

Niszczarki dokumentów - Powerline
HSM Classic oraz Powerline to wielka rodzina niszczarek dokumentów, z których każda dopasowana jest do specyficznych wymagań. Dla domu, biura, czy też profesjonalnych niszczarni dokumentów.

Niszczarki dokumentów - Shredstar
Niszczarki Shredstar są idealne do niszczenia dokumentów w domu lub małym biurze. Modele MultiShred oraz X15 mogą niszczyć nawet płyty CD/DVD.

Nacinarki do kartonów
Nacinarki do kartonów HSM to optymalne rozwiązanie dla miejsc związanych z pakowaniem i wysyłką materiałów. Szybko zmieniają zużyte kartony po produktach w wielozadaniowy i przede wszystkim darmowy materiał opakowaniowy.

Kombinacje niszcząco - belujące
Kombinacje niszczarek przemysłowych i pras belujących łączą wiele zalet. Trwałość, efektywność ekonomiczna, łatwość w obsłudze, wysoka wydajność liczona w setkach kg/godzinę, duża kompresja zniszczonego materiału - to niezaprzeczalne zalety tych urządzeń.

Urządzenia tnące
Wśród profesjonalnych urządzeń biurowych HSM każdy znajdzie produkt dla siebie. Szeroka paleta produktów obejmuje urządzenia do użytku domowego i biurowego, jak również wysokowydajne profesjonalne urządzenia obsługujące duże formaty DIN. Wszystko to wykonane zgodnie z wysoką jakością HSM!

Materiały eksploatacyjne
Wszystko co jest potrzebne do długotrwałej bezawaryjnej pracy urządzeń HSM.

HSM Cennik produktów 2018

 


Realizacja: Mass Internet